Úvodní stránka

SUBVENT z.s.

Programy pro vzdělávání, uplatnění a dotace.

Naším posláním je pomáhat lidem v různě obtížných životních situacích, poskytnout jim bezplatné poradenství v pracovněprávní a finanční oblasti. Zabýváme se vzdělávacími a rekvalifikačními kurzy, a oddlužením.

O nás

Kdo jsme, čím se zabýváme, a co je našim cílem.

Vzdělávací kurzy

Věříme, že vzdělání je základ pro úspěšný a kvalitní život. Pomůžeme vám zprostředkovat vzdělávací a rekvalifikační kurzy.

Projekty ESF

Realizované a plánované projekty.

Zprostředkování práce

Vlastníme povolení ke zprostředkování zaměstnání, na základě kterého vám můžeme pomoci s uplatněním na trhu práce a výběrem vhodného zaměstnání.

Oddlužení

Na základě Rozhodnutí Ministerstva spravedlnosti České republiky jsme Akreditovanou osobou, poskytující služby v oblasti oddlužení.

Poradna

Poskytujeme bezplatné pracovněprávní, finanční a dluhové poradenství.

Aktuality

  • Leden 2022 – Blíže k práci

    V lednu jsme se soustředili především na práci se stávajícími účastníky projektu. Zejména jsme se věnovali individuálnímu a pracovněprávnímu poradenství, pomáhali jsme účastníkům sestavit nebo aktualizovat životopis a hledat vhodné zaměstnání. Dvěma našim účastníkům jsme zprostředkovali 14 denní kurz Obsluha vysokozdvižného vozíku, který oba dva úspěšně absolvovali. Oslavovat mohou také naše dvě účastnice, které na konci

    celý článek

  • Prosinec 2021 – BLÍŽE K PRÁCI

    I přesto, že prosinec bývá ve znamení dovolených a odpočinku, my v SUBVENTU jsme nelenili a rovnou dvěma účastnicím jsme zprostředkovali rekvalifikační kurz Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky! Jednomu účastníkovi jsme proplatili absolvování autoškoly, a RT se nadále věnoval individuálnímu poradenství. Dalšímu účastníkovi se zase podařilo úspěšně dokončit dotované místo, díky kterému získal

    celý článek

Kalendář událostí

Srpen 2022
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« Čvc   Zář »