Úvodní stránka

SUBVENT z.s.

Programy pro vzdělávání, uplatnění a dotace.

Naším posláním je pomáhat lidem v různě obtížných životních situacích, poskytnout jim bezplatné poradenství v pracovněprávní a finanční oblasti. Zabýváme se vzdělávacími a rekvalifikačními kurzy, a oddlužením.

O nás

Kdo jsme, čím se zabýváme, a co je našim cílem.

Vzdělávací kurzy

Věříme, že vzdělání je základ pro úspěšný a kvalitní život. Pomůžeme vám zprostředkovat vzdělávací a rekvalifikační kurzy.

Projekty ESF

Realizované a plánované projekty.

Zprostředkování práce

Vlastníme povolení ke zprostředkování zaměstnání, na základě kterého vám můžeme pomoci s uplatněním na trhu práce a výběrem vhodného zaměstnání.

Oddlužení

Na základě Rozhodnutí Ministerstva spravedlnosti České republiky jsme Akreditovanou osobou, poskytující služby v oblasti oddlužení.

Poradna

Poskytujeme bezplatné pracovněprávní, finanční a dluhové poradenství.

Aktuality

  • Leden 2022 – Blíže k práci

    V lednu jsme se soustředili především na práci se stávajícími účastníky projektu. Zejména jsme se věnovali individuálnímu a pracovněprávnímu poradenství, pomáhali jsme účastníkům sestavit nebo aktualizovat životopis a hledat vhodné zaměstnání. Dvěma našim účastníkům jsme zprostředkovali 14 denní kurz Obsluha vysokozdvižného vozíku, který oba dva úspěšně absolvovali. Oslavovat mohou také naše dvě účastnice, které na konci… Číst dále »Leden 2022 – Blíže k práci

    celý článek

  • Prosinec 2021 – BLÍŽE K PRÁCI

    I přesto, že prosinec bývá ve znamení dovolených a odpočinku, my v SUBVENTU jsme nelenili a rovnou dvěma účastnicím jsme zprostředkovali rekvalifikační kurz Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky! Jednomu účastníkovi jsme proplatili absolvování autoškoly, a RT se nadále věnoval individuálnímu poradenství. Dalšímu účastníkovi se zase podařilo úspěšně dokončit dotované místo, díky kterému získal… Číst dále »Prosinec 2021 – BLÍŽE K PRÁCI

    celý článek

Kalendář událostí

Září 2022
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   
« Srp   Říj »