1. Subvent
  2. /
  3. Vzdělávací kurzy
  4. /
  5. Rekvalifikační kurzy
  6. /
  7. Proč si udělat rekvalifikační kurz přes nás?

V České republice existuje spoustu společností, které se zprostředkováním rekvalifikačních kurzů zabývají. Možná si tedy kladete otázku, proč byste si měli vybrat právě nás, a na to vám odpovíme v dnešním článku!

Spokojenost vás, našich klientů, je pro nás klíčová. Proto ke každému přistupujeme individuálně s ohledem na jeho potřeby a požadavky. Velký důraz klademe především na lidský, avšak profesionální přístup.

Spolupracujeme s ověřenými dodavateli, které můžeme vřele doporučit, také ale navazujeme spolupráce nové.

Tak například, pokud máte zájem o rekvalifikační kurz Obsluha vysokozdvižného vozíku a jste z okolí Českolipska, můžeme vám zajistit kurz v Liberci u pana Petra Dobeše, anebo u pana Otakara Dohnala v Děčíně, se kterým již dlouhodobě spolupracujeme.

Chtěli byste si udělat kurz chůvy?

Není problém! Společnost KUSTOD s.r.o., se kterou máme navázanou spolupráci, vám rekvalifikační kurz Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky zajistí v nejbližším možném termínu. Kurz vám však můžeme zprostředkovat také v Praze, v Karlových Varech, v Chebu nebo třeba v Ostravě.

V případě, že byste měli zájem o kurz mzdového účetnictví, jsme schopni vám ho zprostředkovat v Praze, v Plzni, v Liberci, v Olomouci, v Ostravě, v Chebu, atd.

Fascinuje vás oblast IT, a rádi byste se naučili tvořit webové stránky? Dodavatel MAVO s.r.o., který nám pomohl s realizací několika rekvalifikačních kurzů, vám rekvalifikaci zajistí!

Jsme schopni vám zprostředkovat jakýkoliv kurz, a to po celé ČR!

Nedaří se vám uplatnit se na trhu práce? Jste zaměstnaní, ale cítíte, že potřebujete změnit obor? Nejste si jistí, jaký kurz by pro vás byl vhodný? Nebojte se na nás obrátit! Společně zjistíme, jaký kurz pro vás bude nejlepší, a najdeme vám takového dodavatele kurzu, který bude odpovídat vašim požadavkům a možnostem.