Úvodní stránka

SUBVENT z.s.

Programy pro vzdělávání, uplatnění a dotace.

Naším posláním je pomáhat lidem v různě obtížných životních situacích, poskytnout jim bezplatné poradenství v pracovněprávní a finanční oblasti. Zabýváme se vzdělávacími a rekvalifikačními kurzy, a oddlužením.

O nás

Kdo jsme, čím se zabýváme, a co je našim cílem.

Vzdělávací kurzy

Věříme, že vzdělání je základ pro úspěšný a kvalitní život. Pomůžeme vám zprostředkovat vzdělávací a rekvalifikační kurzy.

Projekty ESF

Realizované a plánované projekty.

Zprostředkování práce

Vlastníme povolení ke zprostředkování zaměstnání, na základě kterého vám můžeme pomoci s uplatněním na trhu práce a výběrem vhodného zaměstnání.

Oddlužení

Na základě Rozhodnutí Ministerstva spravedlnosti České republiky jsme Akreditovanou osobou, poskytující služby v oblasti oddlužení.

Poradna

Poskytujeme bezplatné pracovněprávní, finanční a dluhové poradenství.

Aktuality

  • Srpen 2023 – Aktivní začleňování osob ze SVL v Děčíně

    Období prázdnin jsme využili k aktivní činnosti, zapojení účastníků projektu do aktvit, plánovali jsme první uplatnění na trhu práce ve formě tréninkových pracovních míst, zahájili jsme poradenství k řešení finanční situace, dluhový poradce začal zpracovávat podklady nezbytné k podání návrhu na insolvenci několika účastníků. K 1.8.2023 nastoupili do zaměstnání ve Středisku městkých služeb 4 účastníci.… Číst…

    celý článek

  • Leden 2022 – Blíže k práci

    V lednu jsme se soustředili především na práci se stávajícími účastníky projektu. Zejména jsme se věnovali individuálnímu a pracovněprávnímu poradenství, pomáhali jsme účastníkům sestavit nebo aktualizovat životopis a hledat vhodné zaměstnání. Dvěma našim účastníkům jsme zprostředkovali 14 denní kurz Obsluha vysokozdvižného vozíku, který oba dva úspěšně absolvovali. Oslavovat mohou také naše dvě účastnice, které na konci… Číst…

    celý článek

Kalendář událostí

Říjen 2023
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
« Zář   Lis »